Hakkımızda

Hakkımızda

Kamelya Grup, 1977 yılında Yön. Kurulu Başkanımız Hakkı TANRIÖVER tarafından kurulmuştur. Kamelya Grup, kuruluşundan bu yana, Uluslararası ticaret ve inşaat sektörüne yoğunlaşmıştır. Şirketimizin kuruluş mottosu " Dürüstlük, en büyük sermaye " anlayışı olmuş ve bu inançla yoluna başarıyla devam etmektedir.

Ana iki branşımızdan birisi olan inşaat sektöründe Kamelya İnşaat şirketimiz, yüksek kalite prensiplerinden ödün vermeden, şehrin stratejik bölgelerinde yüksek kalite ve kaliteli işçilik prensibiyle markalı konutlar inşa etmektedir.

Uluslar arası ticaret branşında ise , Kamelya Sağlık ve Medikal Ürünler Şirketimiz, hijyenik ürünler alanında seçkin markalara sahiptir. Çocuk bezi, hasta bezi, ıslak havlu ve kadın pedi kategorilerine odaklanmış durumdadır. 20’den fazla ülkeye seçkin kaliteli markalarımızın ihracatını gerçekleştirmektedir.

Ayrıca iç piyasada da etkin bir satış potansiyeline sahiptir.

Bunun dışında Kamelya Sağlık aşağıda belirtilen 3 alanda da faaliyet göstermektedir.

- Yüksek hacimli talepler için özel markalı ürün dizayn ve üretimi
- Hijyen kategorisinde İkinci kalite ürünlerin satışı
- Özellikle hızlı tüketim kategorilerinde uluslararası ticaret.
Hedeflerimiz
Kamelya Group; tüm dünyanın tanıdığı ve kalitesine güvendiği bir marka olma hedefindedir. Ürün kalitesinden ödün vermeden üretim kapasitemizi yükselterek piyasa gereksinimlerini en makul düzeyde karşılama hedefindedir..

Avrupa ve dünyada bebek bezi standartları konusunda gerekli tüm test ve araştırmalardan geçen ürünler üretme hedefindeyiz. AR-GE çalışmalarını asla duraksatmadan daima yenilikçi ve modern ürünler üretme hedefindeyiz.


Misyonumuz
Kamelya Group olarak sektörde kalıcı bir isim bırakmak istiyor ve bu doğrultuda kendimizi sürekli yeniliyoruz. Gelişen bebek bezi pazarı piyasasında kaliteli ürünleri uygun fiyatlara son kullanıcılara ulaştırma hedefimizle birlikte hem bebeğinizin sağlığını hem de ailenizin bütçesini koruyoruz.

Kamelya Group'un her eve ulaşması için harcadığımız tüm bilgi ve birikimlerimiz ile birlikte her geçengün pazarda adından daha fazla bahsedilen bir marka olmak istiyoruz.
Vizyonumuz
Kamelya Group olarak; Daima modern, teknolojik altyapısı daima güçlü, her zaman güvenle bebeklerinize kullanabileceğiniz ürünler üretmek isteyen ve ürettiği ürünlerle birlikte piyasada daha sağlam ve kalıcı bir marka olmak istiyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyor ve sürdürmeye devam ediyoruz.

Bebek bezi denildiğinde tüm dünyada akla gelen ilk markalardan biri olmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
Üretimde kullanılan hammaddelerin her biri uzun süren araştırmalar ve testlerden geçmiş olarak fabrikamıza giriyor.
Satılan ürünlerimizin son kullanıcılara erişimine kadar süregelen lojistik altyapımız kusursuz işliyor.
Kısa vadeli değil uzun vadeli bir yatırım yapılan Perfect Bebek Bezi markası uzun soluklu bir projedir.
Bebeğinizin yüzündeki gülümsemelerin kalıcı olması için çalışıyoruz.
To Top ↑